ANEP.SK

Koľko času treba denne obetovať

Všetko záleží na vás, keďže vy si určujete, akým spôsobom zarábania sa budete venovať. Ďalší faktor, ktorý rozhoduje je váš time management. Pod týmto myslíme to či využívate čas v priebehu dňa efektívne, alebo nie. Niekto si povie, že keď príde z práce alebo zo školy nechce stráviť ďalšiu hodinu na internete kvôli zarábaniu. Preto sme sa naučili využívať svoj čas efektívne, čo znamená, že napr. vyplňujeme dotazníky pri raňajkách alebo cestou do práce, počas prestávok. Spôsobov je veľa a ten kto chce ich nájde, a prispôsobí tak, aby ho toto zarábanie vo voľnom čase neobmedzovalo.

Beh na dlhé trate

Ak niekto očakáva, že po prvom mesiaci uvidí na svojom účte horibilné čiastky, asi ho sklameme. Zo začiatku budete dostávať len to, čo si sami odklikáte. Avšak, neskôr prídu rôzne bonusy, odmeny a provízie, ktoré vám zrazu začnú niekoľko krát násobiť váš príjem. Spomíname to preto, lebo nechceme, aby ste boli nejak sklamaní, že napriek vašej aktivite na internete, ste prvý mesiac nedosiahli 3-ciferné sumy. Takže, ak máte v sebe dosť motivácie a odhodlania, môžeme pokračovať k internetovým peňaženkám.

Internetové peňaženky

„Kam nám vlastne budú zasielané peniaze ?“. Otázka, ktorá asi zaujíma všetkých. Na každej stránke je to riešené iným spôsobom. Či už prostredníctvom poštovej poukážky, zaslaním na bankový účet, prostredníctvom Paypalu alebo internetovej peňaženky. Preto sa treba zaregistrovať na oficiálnych stránkach Paypalu a založiť si aspoň jednu internetovú peňaženku. Na výber sa nám ponúkajú 2 najznámejšie a tými sú Neteller alebo Skrill. Sú to vlastne internetové peňaženky bez poplatkov, na ktoré si budeme zasielať peniaze, hlavne pri Click 2 Pay, keďže je tam viac zahraničných stránok.

Referral

Referral na našich webových stránkach funguje na základe promovania produktov (hovoríme o webstránkach). To znamená, že je to druh marketingu, kde my dostávame niečo (či už nejaké benefity alebo finančnú odmenu) za to, že sa registrujete cez naše referral tlačidlá. Funguje to napr. pri dotazníkoch, že my budeme dostávať pár centov za každý vami ukončený dotazník, takže sebe neuškodíte a nám len pomôžete s financovaním tejto stránky. Tento systém môžete samozrejme využívať aj vy a pozývať pod seba ďalších ľudí, za ktorých budete dostávať provízie.