ANEP.SK

Informácie o spoločnosti:

Minimálny vek: 15 rokov

Zasielanie ankiet pomocou emailu: Áno

Internetová mena: Oplátky

Pomer mena-euro: 270 oplátok = 1 €

Výplatné minimum: 2000 oplátok (7,4€)

Možnosti výplaty: Prevodom na účet, výmenou za vecné ceny, príspevkom na charitu

Pozvanie priateľa: Odmena 270 oplátok po splnení podmienok

Mobilná aplikácia: Áno

Ohodnoťte Slovenský národný panel

Registrovať sa môžete prostredníctvom nasledujúceho tlačidla

 Krok č.1 - Takto vyzerá stránka, na ktorú sa dostanete prostredníctvom kliknutia na odkaz registrácie. V tomto kroku vložíme náš email do políčka v pravom hornom rohu a zaškrtneme že súhlasíme s podmienkami členstva. Hneď po tom môžeme pokračovať na tlačidlo "Zaregistrovať".

Krok č.2 - Na vami zadanú emailovú adresu vám Slovenský národný panel pošle email, ktorý bude vyzerať nejako takto. Kliknutím na aktivačný link sa posunieme na ďalší obrázok, kde budeme vypĺňať prvý dotazník.

Krok č.3 - V tomto dotazníku sa nachádzajú základné údaje, ktoré od nás Slovenský národný panel chce vedieť ako napríklad vzdelanie, meno, rodinný stav alebo mesačný príjem. Nezabudnite vypĺňať tento dotazník poctivo, pretože vám bude volať ich pracovník aby si overil správnosť vami zadaných údajov.

Krok č.4 - Po tomto kroku sme sa priblížili k záveru registrácie a ostáva nám už len vyplniť heslo. V prípade, že neviete ako si zvoliť bezpečné heslo, môžte využiť náš generátor náhodných hesiel.

Krok č.5 - Po uložení hesla sme dokončili registráciu a od tohoto momentu nám začnú chodiť notifikačné emaily s prieskumami na našu emailovú adresu. Aby sme zvýšili naše šance na to. že nás systém zaradí do prieskumu, vyplníme jednoduché profilové dotazníky.

Krok č.6 - Pokračujeme prihlásením v pravom hornom rohu a ako odpoveď dostaneme stránku ako je na obrázku nižšie. Môžme si povšimnúť, že na ľavej strane v bloku "Profilové informácie" je náš profil vyplnený len na 7%. Poďme to spolu napraviť !

Krok č.7 - Stačí len ak sa dostaneme na túto stránku kliknutím na "Profil", kde nás bude čakať 12 jednoduchých dotazníkov a možnosť doplniť svoje osobné údaje. Po tomto kroku už musíme len čakať na prieskumy, ktoré nám pošle Slovenský národný panel.

Počet dotazníkov Celkové príjmyPercentuálny podiel príjmov v kategórii
„DOTAZNÍKY A PRIESKUMY“