ANEP.SK

Informácie o spoločnosti:

Minimálny vek: 18 rokov

Zasielanie ankiet pomocou emailu: Áno

Internetová mena:

Pomer mena-euro: –

Výplatné minimum: Žiadne, peniaze sú Vám posielané každé 3 mesiace

Možnosti výplaty: Prevodom na účet alebo príspevkom na charitu

Pozvanie priateľa: 

Mobilná aplikácia: Nie

Ohodnoťte Populácia

Registrovať sa môžete prostredníctvom nasledujúceho tlačidla

 

 Krok č.1 - Prostredníctvom tlačidla registrácie sa dostaneme na nasledovnú stránku, odkiaľ budeme pokračovať kliknutím na tlačidlo "Zaregistrujte sa".

 

Krok č.2 - Zobrazí sa nám okno kde zadáme naše meno, priezvisko a emailovú adresu.

 

Krok č.3 - Po kliknutí na "Registrovať" nám stránka oznamuje že nám zaslala aktivačný email na adresu, ktorú sme zadali do formulára.

 

Krok č.4 - Takže si otvoríme našu emailovú schránku kde si nájdeme email od stránky "Populácia.sk". Môžeme si všimnúť odkaz, cez ktorý budeme pokračovať v registrácii.

 

Krok č.5 - Ďalším krokom, ktorý od nás stránka chce je vytvorenie nášho prihlasovacieho hesla. V prípade, že neviete ako si zvoliť bezpečné heslo, môžte využiť náš generátor náhodných hesiel.

 

Krok č.6 - Teraz od nás žiada stránka súhlas o spracúvanie osobných údajov. Čiže pokračujeme zeleným "Súhlasím". V prípade ak si neželáte aby stránka vaše osobné údaje spracovala kliknite na "Nesúhlasím", avšak stránka vás ďalej nepustí

 

Krok č.7 - Pre tých, ktorý sa dostali až sem si teraz pre nás pripravila "Populácia.sk" vstupný dotazník. Skladá sa z 13 strán a slúži na vytvorenie nášho profilu takže tam budeme zadávať informácie ako priemerný mesačný príjem alebo najvyššie dosiahnute vzdelanie.Krok č.8 - Po jeho dokončení sa dostávame k záveru rezervácie. Posledným krokom v registrácii je už len vyplnenie platobných a fakturačných údajov.Krok č.9 - A v tomto momente sme si už vytvorili náš účet a môžeme čakať prvé prieskumy.Krok č.10 - Ak chceme zvýšiť naše šance, je potrebné vyplniť aj ďalších 8 profilových dotazníkov, ku ktorým sa dostaneme po prihlásení v sekcii profil.

Počet dotazníkov Celkové príjmyPercentuálny podiel príjmov v kategórii
„DOTAZNÍKY A PRIESKUMY“