ANEP.SK

Informácie o spoločnosti:

Minimálny vek: 14 rokov

Zasielanie ankiet pomocou emailu: Áno

Internetová mena: Body

Pomer mena-euro: 100 bodov = 1 €

Výplatné minimum: 200 bodov (2,0€)

Možnosti výplaty: Prevodom na účet, skrill, paypall, príspevkom na charitu

Pozvanie priateľa: Odmena 100 bodov po splnení podmienok

Mobilná aplikácia: Áno

     

Ohodnoťte Marketagent

Registrovať sa môžete prostredníctvom nasledujúceho tlačidla

 

 Krok č.1 - Takto vyzerá stránka, na ktorú sa dostanete prostredníctvom kliknutia na odkaz registrácie. Máme možnosť sa registrovať prostredníctvom Google+, Facebooku alebo vyplniť klasickú registráciu. My si vyberieme klasickú registráciu. V tomto kroku vložíme naše základné údaje a zaškrtneme že súhlasíme s podmienkami členstva. Hneď po tom môžeme pokračovať na tlačidlo "Ďalej".

 

Krok č.2 - Doplníme základné údaje o našom bydlisku, kvôli tomu, keby sme sa náhodou v budúcnosti rozhodli zúčastniť na prieskume, pri ktorom budú zasielané vzorky a ukážky tovaru.

 

Krok č.3 - V tomto dotazníku sa nachádzajú základné údaje, ktoré od nás Marketagent chce vedieť ako napríklad vzdelanie, rodinný stav alebo mesačný príjem. Nezabudnite vypĺňať tento dotazník poctivo a pravdivo.

 

Krok č.4 - Po tomto kroku sme sa priblížili k záveru registrácie a ostáva nám už len vyplniť heslo, bezpečnostnú otázku a telefónne číslo. V prípade, že neviete ako si zvoliť bezpečné heslo, môžte využiť náš generátor náhodných hesiel.

 

Krok č.5 - Týmto sme ukončili našu registráciu a náš účet už treba len aktivovať. Spravíme tak, že navštívime našu emailovú schránku, kde nám prišiel aktivačný email k nášmu účtu.

 

Krok č.6 - Email, ktorý si nájdete v schránke bude vyzerať asi takto. V prílohe vám Marketagent zaslal aj dokument so všeobecnými obchodnými podmienkami. Kliknutím na "Potvrdiť registáciu" sa dostaneme na stránku spoločnosti, kde sa môžeme následne prihlásiť do nášho účtu.

 

Krok č.7 - Po prihlásení nás čaká stránka s užívateľským menu po ľavej strane. Nás však zaujíma posledná vec, ktorá nám pomôže dostávať viacej výskumov a tou je sekcia "Rozšírenie profilu". Akonáhle ju vyplníme, náš účet je plne aktívny a vaša emailová adresa nedočkavo čaká na prvé prieskumy.

Počet dotazníkov Celkové príjmyPercentuálny podiel príjmov v kategórii
„DOTAZNÍKY A PRIESKUMY“