Dotazníky a prieskumy

Mnoho z Vás už určite počulo o niečom takom ako je vypĺňanie dotazníkov prostredníctvom internetu. Jedná sa o to, že rôzne spoločnosti si platia za výskum u ľudí, ktorý sprostredkúvajú práve uvedené webové stránky. Za tento výskum, ktorý spravidla trvá  približne 3 – 30 minút dostávate rôzne odmeny, či už nejakú tú virtuálnu menu, ktorú si neskôr vymeníte za eurá alebo rôzne zľavy v obchodoch . Samozrejme, že sa Vám môže pošťastiť aj výskum, ktorý bude trvať dlhšie, avšak za väčšiu odmenu.

Čo by ste mali vedieť, je to, že väčšina dotazníkov je cielená pre určitú skupinu ľudí. Preto sa nenechajte odradiť, ak niektorý z dotazníkov predčasne ukončíte bez odmeny. Prevažne sa to stáva na začiatku dotazníka, kde si odfiltruje stránka nevhodných kandidátov na odpoveď.

Ďalšia vec, ktorú Vám odporúčame spraviť je si pridať emailové adresy daných spoločností do kontaktov, aby sa náhodou nestalo, že vám čas od času zablúdi nejaký ten email do zložky spam.

V prípade, že máme uvedenú v informáciách o spoločnosti podporu mobilnej aplikácie, odporúčame ju využívať, keďže v niektorých prípadoch dostávajú užívatelia špeciálne dotazníky len v prípade, že majú už stiahnutú mobilnú aplikáciu.

Určite nezabudnite sledovať aj sekciu príjmy, v ktorej sa každých 24h aktualizujú informácie o denných zárobkoch.